• background daf cf.jpg
  • background montaż 2700 podziemny.jpg
  • background sprezara.jpg
  • background zbiorniki.jpg
  • background zbiornik demontaz.jpg
  • background zegary.jpg
  • background zbiornik podziemny.jpg

01

REWIZJE  ZBIORNIKÓW LPG

Wykonujemy pełne rewizje na terenie całego kraju na zbiornikach LPG od 2700 litrów do 100 tys. litrów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć na nasz sprzęt około 8 tys. litrów gazu płynnego oraz resztę fazy lotnej.

02

SERWIS LPG

Prowadzimy serwis LPG dla dużych koncernów gazowych, prywatnych stacji LPG oraz użytkowników na terenie całej Polski. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Służymy miłą i fachową obsługą.

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się instalacjami LPG, rewizjami zbiorników, pełnym serwisem, montażami oraz usuwaniem awarii dla  zbiorników na gaz płynny LPG? Jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli jesteś dystrybutorem gazu LPG, prywatnym posiadaczem zbiornika LPG i potrzebujesz firmy zajmującej się bezpiecznym i profesjonalym serwisem zbiorników do magazynowania gazu płynnego LPG – właśnie ją znalazłeś.

Zajmujemy się pełnym serwisem - montażem instalacji zbiornikowej LPG, jesteśmy specjalistami od przeprowadzania rewizji zbiorników na gaz płynny LPG posiadającymi 20 lat doświadczenia w branży gazowej. Współpracujemy z największymi koncernami z branży LPG oraz dystrubytorami z całej Polski. Posiadamy nowoczesny, mobilny sprzęt do przeprowadzania pełnych rewizji zbiorników LPG, dzięki czemu świadczymy usługi rewizji zbiorników w każdym zakątku naszego kraju. Z nami otrzymasz pełen wacharz usług związanych z instalacjami przydomowymi LPG.

Wykonujemy pełne rewizje na terenie całego kraju na zbiornikach LPG od 2700 litrów do 20 tys. litrów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć na nasz sprzęt około 8 tys. litrów gazu płynnego oraz resztę fazy lotnej.

PRÓBY CIŚNIENIOWE ZBIORNIKÓW LPG

Nasz sprzęt zaopatrzony jest w zbiornik z wodą, którą dowozimy na miejsce. Czas przepompowania wody do zbiornika badanego to około 15 min. Po badaniu woda zabierana jest z powrotem i oddawana do utylizacji.

PEŁNY SERWIS ZBIORNIKÓW LPG

Prowadzimy serwis LPG dla dużych koncernów gazowych, prywatnych stacji LPG oraz użytkowników na terenie całej Polski. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Służymy miłą i fachową obsługą..

USUWAMY AWARIE

Usuwamy wszystkie awarie związane ze złym funkcjonowaniem całej instalacji LPG począwszy od małych nieszczelności po duże wycieki gazu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny 7 dni w tygodniu.

RENOWACJE ZBIORNIKÓW LPG

Odnawiamy powłoki malarskie zbiorników LPG podziemnych i nazwiemnych przy użyciu najwyższej jakości farb epoksydowych i poliuratynowych o wysokim połysku. Po renowacji wykonujemy badanie poroskopem na przebicia dla zbiornikow podziemnych.

MONTAŻE ZBIORNIKÓW LPG

Wykonujemy montaże zbiorników przydomowych LPG podziemnych i naziemnych. Wykfalifikowana ekipa wykona dla Państwa szybko i sprawnie taki montaż. Wykonujemy również instalacje gazowe w budynku. Posiadamy wszystkie potrzebne do tego uprawnienia.

DEMONTAŻE ZBIORNIKÓW LPG

Demontujemy zbiorniki podziemne i naziemne. Posiadamy samochód ciężarowy z HDS o wysięgu 14m i sile ponad 5t. Dysponujemy minikoparką 3t. Twoj zbiornik będzie przez nas zdemontowany szybko, sprawnie i bezproblemowo.

MAGAZYN-PARKING ZBIORNIKÓW LPG

Dysponujemy placem przygotowanym zgodnie z przepisami PPOŻ do magazynowania dużej ilości zbiorników LPG z resztą gazową.