• background daf cf.jpg
 • background montaż 2700 podziemny.jpg
 • background1.jpg
 • background12.jpg
 • background11.jpg
 • background sprezara.jpg
 • background13.jpg
 • background zbiorniki.jpg
 • background zbiornik demontaz.jpg
 • background zegary.jpg
 • REWIZJE  ZBIORNIKÓW LPG

Wykonujemy pełne rewizje na terenie całego kraju na zbiornikach LPG od 2700 litrów do 100 tys. litrów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć na nasz sprzęt około 8 tys. litrów gazu płynnego oraz resztę fazy lotnej.

 • SERWIS LPG

Prowadzimy serwis LPG dla dużych koncernów gazowych, prywatnych stacji LPG oraz użytkowników na terenie całej Polski. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Służymy miłą i fachową obsługą.

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się instalacjami LPG, rewizjami zbiorników, pełnym serwisem, montażami oraz usuwaniem awarii dla  zbiorników na gaz płynny LPG? Jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli jesteś dystrybutorem gazu LPG, prywatnym posiadaczem zbiornika LPG i potrzebujesz firmy zajmującej się bezpiecznym i profesjonalym serwisem zbiorników do magazynowania gazu płynnego LPG – właśnie ją znalazłeś.

Zajmujemy się pełnym serwisem - montażem instalacji zbiornikowej LPG, jesteśmy specjalistami od przeprowadzania rewizji zbiorników na gaz płynny LPG posiadającymi 20 lat doświadczenia w branży gazowej. Współpracujemy z największymi koncernami z branży LPG oraz dystrubytorami z całej Polski. Posiadamy nowoczesny, mobilny sprzęt do przeprowadzania pełnych rewizji zbiorników LPG, dzięki czemu świadczymy usługi rewizji zbiorników w każdym zakątku naszego kraju. Z nami otrzymasz pełen wacharz usług związanych z instalacjami przydomowymi LPG.


Zapraszamy do współpracy

Wykonujemy pełne rewizje na terenie całego kraju na zbiornikach LPG od 2700 litrów do 20 tys. litrów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć na nasz sprzęt około 8 tys. litrów gazu płynnego oraz resztę fazy lotnej.

PRÓBY CIŚNIENIOWE ZBIORNIKÓW LPG

Nasz sprzęt zaopatrzony jest w zbiornik z wodą, którą dowozimy na miejsce. Czas przepompowania wody do zbiornika badanego to około 15 min. Po badaniu woda zabierana jest z powrotem i oddawana do utylizacji.

PEŁNY SERWIS ZBIORNIKÓW LPG

Prowadzimy serwis LPG dla dużych koncernów gazowych, prywatnych stacji LPG oraz użytkowników na terenie całej Polski. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Służymy miłą i fachową obsługą..

USUWAMY AWARIE

Usuwamy wszystkie awarie związane ze złym funkcjonowaniem całej instalacji LPG począwszy od małych nieszczelności po duże wycieki gazu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny 7 dni w tygodniu.

RENOWACJE ZBIORNIKÓW LPG

Odnawiamy powłoki malarskie zbiorników LPG podziemnych i nazwiemnych przy użyciu najwyższej jakości farb epoksydowych i poliuratynowych o wysokim połysku. Po renowacji wykonujemy badanie poroskopem na przebicia dla zbiornikow podziemnych.

MONTAŻE ZBIORNIKÓW LPG

Wykonujemy montaże zbiorników przydomowych LPG podziemnych i naziemnych. Wykfalifikowana ekipa wykona dla Państwa szybko i sprawnie taki montaż. Wykonujemy również instalacje gazowe w budynku. Posiadamy wszystkie potrzebne do tego uprawnienia.

DEMONTAŻE ZBIORNIKÓW LPG

Demontujemy zbiorniki podziemne i naziemne. Posiadamy samochód ciężarowy z HDS o wysięgu 14m i sile ponad 5t. Dysponujemy minikoparką 3t. Twoj zbiornik będzie przez nas zdemontowany szybko, sprawnie i bezproblemowo.

MAGAZYN-PARKING ZBIORNIKÓW LPG

Dysponujemy placem przygotowanym zgodnie z przepisami PPOŻ do magazynowania dużej ilości zbiorników LPG z resztą gazową.